top of page
nubukalbumler asya fotografçılık

Düğün Albümü

Düğün Albümü

Düğün öncesi ve düğün sonrası yapmış olduğumuz çekimlerle farklı konseptleri bir araya getirip sizlere özel albüm tasarımlarımızı her zevke uygun onlarca çeşit albümlerimiz ile birleştirip sizlere sunuyoruz.

Sizler için sunmuş olduğumuz bir çok albüm çeşidi sayesinde istediğiniz bütçeyi ve tarzı bulabilirsiniz.

Size özel fotoğraf tarzınızı belirleyip çekim çekim yapılacak  bölgeye karar veriyoruz.

Photo shop çalışmalarımızda sadece size özel tasarlanmaktadır  tek bir şablonun içerisine atıp teslim etmiyoruz.

Düğün öncesi ve düğün sorası yapmış olduğumuz fotoğraf çekimleri silerin fotoğraf için ayıracağını zaman fotoğraflarınıza güzellik katacaktır

Kumlu plaj
video kamera konferans

Düğün video ve montajı

Kuşadası Asya Fotoğrafçılık video ekibi olarak bizler; siz müşterilerimize klasik düğün videoları dışında sahip olduğumuz ekipmanımızda bulunan jimmy jib ile kurgu ve montaj desteğini birleştirip sizlere  film tadında videolar sunuyoruz.

Jimmy Jib,Nedir?

Jimmy Jib, kameranın monte edildiği terazi şeklindeki mekanik cihaz. Düzeneğin bir tarafına ağırlıklar, diğer kısmına ise kamera sabitlenmiştir. Bu düzenek vinç ile benzerlik taşımaktadır. Genellikle yere sabitlenen sistem bazı hallerde tekerlekler yardımıyla hareketli hale getirilebilir. Sistem, manuel ya da dijital olarak kumanda edilebilmektedir. Kullanım amacına göre yükselip alçalarak hızlı ve sarsıntısız biçimde hareket edebilir. Mini Jib ve Cine jib olarak adlandırılan türleri vardır.

orman
Video düzenleme

Video Kurgu Montaj

kurgu ve Montaj
Kuşadası'nda sizler için  bir ilki gerçekleştirip video kurgu ve montajı  finel cut ile videolarınızı 14 yıl Ulusal Kanallarda hizmet vermiş  yönetmenimiz Aydın GÜLEÇ bünyesinde hazırlıyoruz.

kurgu ve Montaj Nedir

Görüntülerin ve seslerin bir senaryo dâhilinde belli bir amaca uygun olarak peş peşe sıralanmasına “kurgu” veya “montaj” denir. 

Video düzenleme dediğimiz işlem çekilen videoya anlam katmaktadır. Bunun yanında işlediğimiz video görüntülere özel efektler verme şansımız da bulunmaktadır.

sualtı Dalış
Video Kontrol Kurulu

Reklam Ve Tanıtım videoları

Kuşadası Asya Fotoğrafçılık olarak ekipmanımızda bulunan ' Drone' ile reklam, tanıtım ve klip çekimlerinde havadan fotoğraf ve video çekimlerimizle hizmetinizdeyiz.

Günümüz koşullarında şirketlerin rekabeti  arttırmak için yapmaları şart olan tanıtım faaliyetleri çok farklılık göstermektedir. Bunların başında ürün ve hizmet koşullarının en kısa ve tesirli anlatım yolu olan, belirli bir estetik ve akıcılıkla hazırlanmış tanıtım videolarıdır. Firmalar toplantı, konferans, organizasyon, seminerler· için çeşitli videolara ihtiyaç duyarlar. Reklam ajansları yada firmaların kendi bünyelerinde hazırlanan senaryolar doğrultusunda hazırlanan videolar en tesirli sunum araçlarındandır.

Ve aynı zamanda reklam tanıtım videolarınız için prosyonel ses sanatçıları tarafından seslendirme dublaj hizmetimizde bulunmaktadır

bottom of page