top of page

Kuşadası Fotoğrafçılar İçin Doğal Bir Stdüyo

Merhaba gelin ve damat adayları, Kuşadası Asya Fotoğrafçılık olarak, sizleri düğün çekimi öncesinde biraz bilgilendirmek, biraz da tavsiyeler vermek istedik.

   Bildiğiniz gibi Kuşadası küçük bir yer, ancak bu demek değildir ki çekim ve pozlar sınırlı ve sıradan. Elbette ki hayır :) . Aslında Kuşadası Fotoğrafçıları olarak bizler için burası doğal bir çekim stüdyosu.

  Biliyoruz ki düğün gününüzün çok özel ve eksiksiz olmasını istiyorsunuz, çünkü bugün en mutlu gününüz. En mutlu gününüzü en güzel şekilde sonsuzlaştırmak için  siz değerli müşterilerimize nacizane tavsiyemiz, Kuşadası fotoğraf çekiminizi düğün sonrasında yapmanız yönündedir.

Düğün günü çekimi yapıldığında;

  • Hazırlıkların uzun sürmesinden dolayı çekim süremiz azalıyor.

  • Sürekli çalan telefonlar, akşama olacak düğünün telaşı, şehir dışından gelen misafirler, gelinliğin kirlenme endişesi, gelin arabasının süslenmesi, gelin alınması  derken bol stresli bir gün oluyor. Bu stres de haliyle fotoğraflarımıza yansıyor.

DÜĞÜN SONRASI ÇEKİM YAPILDIĞINDA ;

  • Fotoğraf çekimine gidiyormuş gibi değil; eğlenmeye gidiyormuş gibi hissedersiniz.

  • Düğün telaşımız bitmiş, misafirlerimizi de yolcu etmiş olmanın verdiği rahatlık da, fotoğraflarımıza kocaman gülümsemeler olarak yansır.

  • Arabalarla şehir dışına çıkılıp farklı şehir ve  mekanlarda çekilmiş fotoğraflarınız, albümünüze canlılık katar.

Kuşadası Fotoğrafçıları olarak tercih ettiğimiz, Kuşadası'nda çekim yapılacak yerler;

 Güvercinada, Sahil, Marina, Değirmen Park, Millipark, Carina, Şirince, Selçuk Aslanlı Yol, Pamucak Sahili, Tren Müzesi, Tralleis Antik Kenti, Efes Antik Kent, Selçuk Planör Hava Limanı, İsa Bey Camii, Doğanbey Köyü...

Kuşadası'nda albüm çekimi yapmak için bir çok değerli yer bulunurken, Kuşadası Fotoğrafçıları genellikle düğün günü çekim yaptıkları için, sıkıştırılmış olan vakitte Değirmen Park, Tren Müzesi gibi çekim yerlerini tercih etmektedirler.

Aslında bakarsanız, Kuşadası, çekim alanları, farklı pozlandırma imkanları olarak biz Kuşadası Fotoğrafçıları için gerçekten çok güzel bir çekim şehri.

30 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Кушадасы фотограф

Фотограф Кушадасы - это не просто слово, описывающее профессию, это термин, обозначающий естественную фотографию, которую можно сделать в красивом приморском месте, таком как Кушадасы, где когда-либо

Dış çekim konseptimi neye göre belirlerim?

Düğün fotoğrafçısı Müseterilerimden en sık duyduğum sorulardan biri de konsept çekim yapıp yapmadığım. Ülkemizde son 5 senedir gelişmiş olan bu sektörü yurt dışından alarak uyguladğımızı söylemek yanl

Düğün İçin Fotoğrafçı Seçimi

Düğün için fotoğrafçı tarzı, düğün fotoğrafı, fotoğrafçı seçimi, düğününüz için ayırdığınız bütçenin en önemli kalemlerinden biridir fotoğrafçı seçimi. Seneler boyu size o günü hatırlatacak, baktıkça

bottom of page